Przejdź do głównej zawartości

#49

<pmaster> Bo w środkach publicznego zbiorowego się nie spożywa, degeneracie jeden.
<pmaster> A zwłaszcza nie rzyga.
<Kędzior> A pierdzieć można? A jeśli tak, to czy dozwolone jest puszczanie cichaczy, które są niemal bezgłośne, ale atakują swoją esencją zapachową, niczym ambipur freszer, czy też preferowane są raczej bezzapachowe bomby, za to głośne na pół środka publicznego zbiorowego?
<Kędzior> Oba rodzaje mają pewne wady i zalety, trudno też jednoznacznie stwierdzić, które są groźnejsze dla otoczenia. Niemniej zgodnie z ludowym porzekadłem: "Po co bąka trzymać w d...e, niech polata po chałupie" ;)
<Mrozard> Inne ludowe porzekadło mówi "Po co trzymać bąka w d***sku, niech polata se po Słupsku". I generalnie wolałbym tą drugą wersję spełnić niż mieć smród w domu/gdziekolwiek.
<J-31> Jeśli ktoś z Państwa czytając powyższe posty spożywa właśnie posiłek, to Administracja forum życzy - smacznego ! :D
<pmaster> Pierdzieć na wszelkie sposoby można.
<Mrozard> Warto tylko wspomnieć w razie czego, że kobiety nie pierdzą. To tak jakby ktoś chciał kultywować forumowe tradycje, ale zachciało mu się nie mieć kiełbasy, a być wurstem.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

#67

<TranslatorPS> Oznacza to, że mogę sobie jeździć na lotnisko z przyjaciółką o 23:00 i nikt mnie nie inwigiluje :> <J-31> A to Cię sąsiedzi inwigilowali, czy rodzina ? ;) <Mrozard> A czy jeździłeś z przyjaciółką na lotnisko dla samej jazdy na lotnisko? <pmaster> Może to była próba stworzenia okazji do aluzji. ,,Spójrz, jak fajnie samolot przeleciał pas startowy"

#63

<J-31> Lubel - Przestań mącić, "niewidzialna ręka" już trzyma rękę na pulsie i czeka na odpowiedź Kubexa ;) <pmaster> Czy od walenia konia niewidzialną ręką są lepsze doznania? To w sumie byłoby takie zaawansowane technologicznie trzepanie ,,na obcego"

#64

<pmaster> O, wymyśliłem dobrego nicka: dookolaswiatanarecznym <Lubel> Przydałaby się wam baba. <J-31> Hmmm... ale zaraz jedna baba dla wszystkich ? :o Czy to jest już prosta tutka, czy jeszcze krzywa tutka ? :P <pmaster> > <Lubel> Przydałaby się wam baba. <pmaster> Użyjemy ciebie zamiast. <J-31> ... tylko koniecznie z możliwością wystawienia faktury Vat. To potem można odliczyć od podatku 8) <pmaster>  Lublu, nie smuć się <pmaster>  Z prącia w swym zadku <pmaster>  Potem odliczysz <pmaster>  Se od podatku.