Przejdź do głównej zawartości

#52

<Kędzior> Kuźwa mać. Cholernie dziwne uczucie mieć młodszą i niższą od siebie i do tego cholernie atrakcyjną menedżerkę i to jeszcze bezwstydną w przebieralni służbowej.
<pmaster> Nie takie rzeczy się robiło.
<pmaster> A ty się nie przejmuj, w razie czegoś na pewno dadzą ci jakiś kubełek kurczaków, żebyś nie meldował władzom ew. gwałtu
<J-31> Hehe. Kobita mu się rozbiera, a temu jeszcze źle... Kędzior. Nie kręć nosem. Że za niska lub za młoda - ważne, że nie jest garbata ani scerbata. Korzystaj z okazji, to Zostaniesz menedżerem. :>
<Kędzior> Ja się przebierałem w tej kanciapie, weszła gdy byłem rozebrany do rosołu. Trochę to deprymujące, w końcu to moja przełożona. Szkoda tylko, że nie jest wolna, to bym ją przełożył ;)
<Kędzior> Zresztą na kamerach też będzie fajny materiał, dziewczyny rozbierały się przy uchylonych drzwiach, widoki z tej kanciapy były zacne ;)
<Kędzior> Czekać, aż ktoś urządzi sobie orgietkę na zamknięcie. Wtedy dopiero integracja między załogą będzie pełną gębą a technika zbierz-przykryj, zbierz-podnieś nabierze nowego wyrazu :D
<pmaster> Oj, chyba na Kędziorze odbija się niezdrowy tryb życia.
<Kędzior> Dlatego cieszę się, że jestem od brudnej i ciężkiej roboty. Łatwiej zaimponować, nie to co ci serwisanci, co tylko kanapki składają i ciągle się drą, że im kurczaków brakuje.
<Kędzior> Oj, na Kędziorze zdecydowanie odbija się niezdrowy tryb życia. Przychodź lepiej zawsze wyonanizowany do roboty, bo zrobisz jeszcze kiedyś coś głupiego i ci ograniczą znacznie możliwość moderowania KMF

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

#67

<TranslatorPS> Oznacza to, że mogę sobie jeździć na lotnisko z przyjaciółką o 23:00 i nikt mnie nie inwigiluje :> <J-31> A to Cię sąsiedzi inwigilowali, czy rodzina ? ;) <Mrozard> A czy jeździłeś z przyjaciółką na lotnisko dla samej jazdy na lotnisko? <pmaster> Może to była próba stworzenia okazji do aluzji. ,,Spójrz, jak fajnie samolot przeleciał pas startowy"

#63

<J-31> Lubel - Przestań mącić, "niewidzialna ręka" już trzyma rękę na pulsie i czeka na odpowiedź Kubexa ;) <pmaster> Czy od walenia konia niewidzialną ręką są lepsze doznania? To w sumie byłoby takie zaawansowane technologicznie trzepanie ,,na obcego"

#64

<pmaster> O, wymyśliłem dobrego nicka: dookolaswiatanarecznym <Lubel> Przydałaby się wam baba. <J-31> Hmmm... ale zaraz jedna baba dla wszystkich ? :o Czy to jest już prosta tutka, czy jeszcze krzywa tutka ? :P <pmaster> > <Lubel> Przydałaby się wam baba. <pmaster> Użyjemy ciebie zamiast. <J-31> ... tylko koniecznie z możliwością wystawienia faktury Vat. To potem można odliczyć od podatku 8) <pmaster>  Lublu, nie smuć się <pmaster>  Z prącia w swym zadku <pmaster>  Potem odliczysz <pmaster>  Se od podatku.