Przejdź do głównej zawartości

#56

<K4016td> eNki, psiukacze, ogórki i SAN-y to nic w porównaniu z tym, haha :D  http://phototrans.eu/14,737326,0,MAN_NL222_3011.html
<J-31> Ło matko, czego to Polacy nie wymyślą. Klimy tylko mu brakuje. Swoją drogą, jeśli to jest domek gospodarczy, to po co mu ten komin... tak, ja wiem spaliny gdzieś trzeba odprowadzać, ale chyba nie mieszka w nim ? 8)
<pmaster> Myślisz, że bimber do twojej ulubionej meliny skąd się bierze, aniołki sikają? Czymś trzeba ogrzewać zacier

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

#67

<TranslatorPS> Oznacza to, że mogę sobie jeździć na lotnisko z przyjaciółką o 23:00 i nikt mnie nie inwigiluje :> <J-31> A to Cię sąsiedzi inwigilowali, czy rodzina ? ;) <Mrozard> A czy jeździłeś z przyjaciółką na lotnisko dla samej jazdy na lotnisko? <pmaster> Może to była próba stworzenia okazji do aluzji. ,,Spójrz, jak fajnie samolot przeleciał pas startowy"

#63

<J-31> Lubel - Przestań mącić, "niewidzialna ręka" już trzyma rękę na pulsie i czeka na odpowiedź Kubexa ;) <pmaster> Czy od walenia konia niewidzialną ręką są lepsze doznania? To w sumie byłoby takie zaawansowane technologicznie trzepanie ,,na obcego"

#64

<pmaster> O, wymyśliłem dobrego nicka: dookolaswiatanarecznym <Lubel> Przydałaby się wam baba. <J-31> Hmmm... ale zaraz jedna baba dla wszystkich ? :o Czy to jest już prosta tutka, czy jeszcze krzywa tutka ? :P <pmaster> > <Lubel> Przydałaby się wam baba. <pmaster> Użyjemy ciebie zamiast. <J-31> ... tylko koniecznie z możliwością wystawienia faktury Vat. To potem można odliczyć od podatku 8) <pmaster>  Lublu, nie smuć się <pmaster>  Z prącia w swym zadku <pmaster>  Potem odliczysz <pmaster>  Se od podatku.