Przejdź do głównej zawartości

#54

<pmaster> Zjadł, wydalił, usmażył, sfotografował, znowu zjadł. Rzeczywiście kiepsko masz w tej robocie, skoro musisz jeść kupę
<Kędzior> Cycki z kurczaka se zmarynuj, pokroj w paski, zmarynuj i usmarz - wyjdzie ci to samo co na zdjęciu, marudo jedna.
<J-31> Ploc Daj se siania ze smażeniem. Weź skorzystaj z cycków jakiejś chętnej niewiasty. Będzie przyjemne z pożytecznym. :D
<pmaster> Ja nie lafirynda, żeby se cycki smażyć. A wyjść pewnie wyjdzie, ale nie robię tego na talerz
<Mrozard> >usmarz
<Mrozard> I w tym momencie odzywają się moje skłonności grammar nazi.
<pmaster> Pewnie chodziło o usmarzenie smarem, czyli to nie ekskrementy, tylko kurczak posmarowany ekskrementami.
<pmaster> Najwyraźniej Kę był po wypłacie, bo grubo posmarował.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

#67

<TranslatorPS> Oznacza to, że mogę sobie jeździć na lotnisko z przyjaciółką o 23:00 i nikt mnie nie inwigiluje :> <J-31> A to Cię sąsiedzi inwigilowali, czy rodzina ? ;) <Mrozard> A czy jeździłeś z przyjaciółką na lotnisko dla samej jazdy na lotnisko? <pmaster> Może to była próba stworzenia okazji do aluzji. ,,Spójrz, jak fajnie samolot przeleciał pas startowy"

#63

<J-31> Lubel - Przestań mącić, "niewidzialna ręka" już trzyma rękę na pulsie i czeka na odpowiedź Kubexa ;) <pmaster> Czy od walenia konia niewidzialną ręką są lepsze doznania? To w sumie byłoby takie zaawansowane technologicznie trzepanie ,,na obcego"

#64

<pmaster> O, wymyśliłem dobrego nicka: dookolaswiatanarecznym <Lubel> Przydałaby się wam baba. <J-31> Hmmm... ale zaraz jedna baba dla wszystkich ? :o Czy to jest już prosta tutka, czy jeszcze krzywa tutka ? :P <pmaster> > <Lubel> Przydałaby się wam baba. <pmaster> Użyjemy ciebie zamiast. <J-31> ... tylko koniecznie z możliwością wystawienia faktury Vat. To potem można odliczyć od podatku 8) <pmaster>  Lublu, nie smuć się <pmaster>  Z prącia w swym zadku <pmaster>  Potem odliczysz <pmaster>  Se od podatku.