Przejdź do głównej zawartości

#48

<J-31> Ploc - a czy Ty się do malucha zmieścisz ? Bo Amalio to już nie miałby czym oddychać, nawet po otwarciu okien ? ... nie mówiąc nawet o wyprostowaniu nóg :D
<pmaster> Mogę puszczać bąki, to byłby jakiś świeży gaz do oddychania.
<pmaster> I mam pomysł, przywiążemy Kolejorza do atrapy chłodnicy i będzie robił za roo bar
<Amalio> Jeżeli tak to można sklasyfikować, to orurowania też nie można.
<Mrozard> Czyli Kolejorz to rura? Stara rura?
<Mrozard> W ogóle to ekipę bym proponował w składzie Faja z całym Kędziorem.
<J-31> Jak by tak Kolejorzowi wsadzić rurę np. przez usta, to może uszami wyjdzie, ale przynajmniej byłoby świeże powietrze, nie puszczałby bąków i już nie szukałby tu jakichś zdjęć. Czyli przyjemne z pożytecznym :P

Komentarze