Przejdź do głównej zawartości

#34

<Kolejorz> To niech nie wstawia "znaczków" w avatarze, że jest zbanowany. W ten sposób wprowadza wielu forumowicz w tym nowych oraz tych co rzadko zaglądających na forum. ;)
<Amalio> To Ty też sobie zmień avatar, bo jeszcze ludzie sobie pomyślą, że jesteś lokomotywą.

Komentarze