<Szymon> Już pokazywałem, ale koledze S_S nie pasowało, że go zamieściłem
<plocmaster> Dajcie wy w końcu link do tego niemieckiego forum, a nie jak ta dziewica, co chciałaby, a boi się. Nic nikomu się nie stanie.
<plocmaster> Dajcie wy w końcu link do tego niemieckiego forum, a nie jak ta dziewica, co chciałaby, a boi się. Nic nikomu się nie stanie.
Komentarze
Prześlij komentarz