Przejdź do głównej zawartości

#31

<J-31> Najnowsze wieści: Papież modli się za rychły powrót do zdrowia Pmastera. Prezydent RP Bronisław Komorowski w specjalnym oświadczeniu napisał, czytamy:...
<J-31> Niniejszym oświadczam, że Zamierzam odznaczyć Pmastera medalem za wytrwałość, odwagę i odważną walkę opozycyjną - jak tylko Pmaster wyjdzie z Toalety lub przynajmniej otworzy drzwi. Prezydent RP". Producent stuletnich jajek, poczuwając się do winy 8)
<J-31> obiecał dostarczać Pmasterowi kolejne jaja przez najbliższy tydzień
<J-31> Z OSTATNIEJ CHWILI !!! Budokrusz wysyła do Pmastera betoniarkę + tirówkę  :P
<oolek15> No nie, ploc o dupie, J-31 o jajach... Co ja tu robię?
<J-31> PAP + Dziennik KMF: Znany położnik ze Szpitala Położniczego w Warszawie przy Inflanckiej poinformował, że to nie koniecznie może być zatrucie, ale urojona ciąża. Świat jest w szoku. Pmaster odmawia komentarzy - nasz wysłannik próbował się z nim skontaktować.
<J-31> Bezskutecznie. Dziennik informuje, że ma jeszcze papier toaletowy w magazynie :D
<Mrozard> Macierewicz dzwonił, mówi że pod kiblem Ploca słychać strzały.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

#67

<TranslatorPS> Oznacza to, że mogę sobie jeździć na lotnisko z przyjaciółką o 23:00 i nikt mnie nie inwigiluje :> <J-31> A to Cię sąsiedzi inwigilowali, czy rodzina ? ;) <Mrozard> A czy jeździłeś z przyjaciółką na lotnisko dla samej jazdy na lotnisko? <pmaster> Może to była próba stworzenia okazji do aluzji. ,,Spójrz, jak fajnie samolot przeleciał pas startowy"

#63

<J-31> Lubel - Przestań mącić, "niewidzialna ręka" już trzyma rękę na pulsie i czeka na odpowiedź Kubexa ;) <pmaster> Czy od walenia konia niewidzialną ręką są lepsze doznania? To w sumie byłoby takie zaawansowane technologicznie trzepanie ,,na obcego"

#64

<pmaster> O, wymyśliłem dobrego nicka: dookolaswiatanarecznym <Lubel> Przydałaby się wam baba. <J-31> Hmmm... ale zaraz jedna baba dla wszystkich ? :o Czy to jest już prosta tutka, czy jeszcze krzywa tutka ? :P <pmaster> > <Lubel> Przydałaby się wam baba. <pmaster> Użyjemy ciebie zamiast. <J-31> ... tylko koniecznie z możliwością wystawienia faktury Vat. To potem można odliczyć od podatku 8) <pmaster>  Lublu, nie smuć się <pmaster>  Z prącia w swym zadku <pmaster>  Potem odliczysz <pmaster>  Se od podatku.