Przejdź do głównej zawartości

#29

<plocmaster> Ja prawie 2x więcej
<Shadow238> No to radzę schudnąć trochę i nie obżerać się w MCDonaldzie oraz kebabami, słodyczami. Chcesz żeby kumple nazywali Cię grubas ? :>
<Shadow238> > plocmaster: Też się nie zgodzę
<Shadow238> No chyba, że masz Ty malutkiego kompakt, który zawsze się w kieszeni mieści ;)
<Shadow238> Osobnik wykazuje nadzwyczajny popęd
<plocmaster> Tu akurat się zgodzę, ale tylko z tym, co zacytowane
<plocmaster> nie ma partnera seksualnego, więc swoje potrzeby zaspokaja, powiedzmy, na własną rękę.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

#67

<TranslatorPS> Oznacza to, że mogę sobie jeździć na lotnisko z przyjaciółką o 23:00 i nikt mnie nie inwigiluje :> <J-31> A to Cię sąsiedzi inwigilowali, czy rodzina ? ;) <Mrozard> A czy jeździłeś z przyjaciółką na lotnisko dla samej jazdy na lotnisko? <pmaster> Może to była próba stworzenia okazji do aluzji. ,,Spójrz, jak fajnie samolot przeleciał pas startowy"

#63

<J-31> Lubel - Przestań mącić, "niewidzialna ręka" już trzyma rękę na pulsie i czeka na odpowiedź Kubexa ;) <pmaster> Czy od walenia konia niewidzialną ręką są lepsze doznania? To w sumie byłoby takie zaawansowane technologicznie trzepanie ,,na obcego"

#64

<pmaster> O, wymyśliłem dobrego nicka: dookolaswiatanarecznym <Lubel> Przydałaby się wam baba. <J-31> Hmmm... ale zaraz jedna baba dla wszystkich ? :o Czy to jest już prosta tutka, czy jeszcze krzywa tutka ? :P <pmaster> > <Lubel> Przydałaby się wam baba. <pmaster> Użyjemy ciebie zamiast. <J-31> ... tylko koniecznie z możliwością wystawienia faktury Vat. To potem można odliczyć od podatku 8) <pmaster>  Lublu, nie smuć się <pmaster>  Z prącia w swym zadku <pmaster>  Potem odliczysz <pmaster>  Se od podatku.