Przejdź do głównej zawartości

#23

<Hannibal> Nasz ulubiony pisaczek i jego sen, który zamieścił na jednym z nielicznych for, gdzie nie ma bana :
<Hannibal> http://img99.imageshack.us/img99/8578/11lx0.png
<Hannibal> A najlepsze:
<Hannibal> "Dla odmiany mi się śni często J-31 z KMF... ale jako moja koleżanka z klasy."
<Hannibal> :DPisio ma kompleksy z powodu banicji na forum :P
<S_S> No widocznie, tylko jak by co nie moja wina i niech się J-31 nie obraża.:D
<ŁZ-MZK> Dobrze, że nie podpisał, że to sen erotyczny, bo bym się zaczął martwić :D
<J-31> Ooops. Owszem, rosną mi piersi, ale żeby aż tak. Ciekawy jestem, czy ta koleżanka jest chociaż ładna :D
<plocmaster> Ginekomastia? Co oni do tej taniej berbeli dodają, aż strach pić

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

#67

<TranslatorPS> Oznacza to, że mogę sobie jeździć na lotnisko z przyjaciółką o 23:00 i nikt mnie nie inwigiluje :> <J-31> A to Cię sąsiedzi inwigilowali, czy rodzina ? ;) <Mrozard> A czy jeździłeś z przyjaciółką na lotnisko dla samej jazdy na lotnisko? <pmaster> Może to była próba stworzenia okazji do aluzji. ,,Spójrz, jak fajnie samolot przeleciał pas startowy"

#63

<J-31> Lubel - Przestań mącić, "niewidzialna ręka" już trzyma rękę na pulsie i czeka na odpowiedź Kubexa ;) <pmaster> Czy od walenia konia niewidzialną ręką są lepsze doznania? To w sumie byłoby takie zaawansowane technologicznie trzepanie ,,na obcego"

#64

<pmaster> O, wymyśliłem dobrego nicka: dookolaswiatanarecznym <Lubel> Przydałaby się wam baba. <J-31> Hmmm... ale zaraz jedna baba dla wszystkich ? :o Czy to jest już prosta tutka, czy jeszcze krzywa tutka ? :P <pmaster> > <Lubel> Przydałaby się wam baba. <pmaster> Użyjemy ciebie zamiast. <J-31> ... tylko koniecznie z możliwością wystawienia faktury Vat. To potem można odliczyć od podatku 8) <pmaster>  Lublu, nie smuć się <pmaster>  Z prącia w swym zadku <pmaster>  Potem odliczysz <pmaster>  Se od podatku.