<Arbeiterus> Nie wiem czy o tym tu wspominałem ale w tym roku PKM Gliwice zamierza sprzedać DABy do Kazachstanu. W wakacje byli egzotyczni goście na zajezdni i się zachwycali tymi wozami.
<Marcin N> Może Borat przyjechał do Polski i zachwyca się tymi perełkami :D
<Marcin N> Może Borat przyjechał do Polski i zachwyca się tymi perełkami :D
Komentarze
Prześlij komentarz