<Kolejorz91> Ja problemów z potęcją nie miewam w moim wieku. Raczej stoi a rzadziej wisi. I to mnie martwi sterczenie
<faja_k> Ja Ja pier**lę, czyli to coś jest w stanie się rozmnażać.
<faja_k> Ja Ja pier**lę, czyli to coś jest w stanie się rozmnażać.
Komentarze
Prześlij komentarz