Przejdź do głównej zawartości

#15

<Kolejorz91> Dziwne. :| Dziwny wyświetlacz jak i cionka. A co to ma wspólnego z obiema przeglądarkami?
<wojtek1611> To że to jest symulator tablicy (przynajmniej tak to rozumiem )
<Mrozard> Cionka  :D
<Rumpel> Tym razem wmówisz nam, że masz 22 lata, czy że masz dysmusgie/dysortografie/dyskopatie ?
<Kolejorz91> Czy każdy polak jest idealny w ortografi w stu proc.? Czcionka, może być? Chyba końcówkę w nazwie profilu wykasuje. :/
<pmaster> Przecież 22 lata to już zaawansowany wiek, niektórzy miewają wówczas problemy z potencją.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

#67

<TranslatorPS> Oznacza to, że mogę sobie jeździć na lotnisko z przyjaciółką o 23:00 i nikt mnie nie inwigiluje :> <J-31> A to Cię sąsiedzi inwigilowali, czy rodzina ? ;) <Mrozard> A czy jeździłeś z przyjaciółką na lotnisko dla samej jazdy na lotnisko? <pmaster> Może to była próba stworzenia okazji do aluzji. ,,Spójrz, jak fajnie samolot przeleciał pas startowy"

#63

<J-31> Lubel - Przestań mącić, "niewidzialna ręka" już trzyma rękę na pulsie i czeka na odpowiedź Kubexa ;) <pmaster> Czy od walenia konia niewidzialną ręką są lepsze doznania? To w sumie byłoby takie zaawansowane technologicznie trzepanie ,,na obcego"

#64

<pmaster> O, wymyśliłem dobrego nicka: dookolaswiatanarecznym <Lubel> Przydałaby się wam baba. <J-31> Hmmm... ale zaraz jedna baba dla wszystkich ? :o Czy to jest już prosta tutka, czy jeszcze krzywa tutka ? :P <pmaster> > <Lubel> Przydałaby się wam baba. <pmaster> Użyjemy ciebie zamiast. <J-31> ... tylko koniecznie z możliwością wystawienia faktury Vat. To potem można odliczyć od podatku 8) <pmaster>  Lublu, nie smuć się <pmaster>  Z prącia w swym zadku <pmaster>  Potem odliczysz <pmaster>  Se od podatku.