<plocmaster> Pomyliło mi się z inną zarazą, ja tego nie rozróżniam
<ppln> Grypą? Czy ptasią grypą?
<J-31> Ooops Ppln, kontynuując ten temat musiałbym coś napisać o ptaku... np. pasażer trzymający ptaka w ręku...
<plocmaster> Zawsze myjcie ręce po kontakcie z ptakiem!
<ppln> Grypą? Czy ptasią grypą?
<J-31> Ooops Ppln, kontynuując ten temat musiałbym coś napisać o ptaku... np. pasażer trzymający ptaka w ręku...
<plocmaster> Zawsze myjcie ręce po kontakcie z ptakiem!
Komentarze
Prześlij komentarz